Належне оцінювання нерухомого майна (Суми)

Мешканцям міста та області зараз доступна послуга щодо отримання якісної оцінки нерухомого майна. Відтепер можливо без проблем купувати квартири та будинки по справжній вартості завдяки незалежним експертам. Це стало можливо здійснити через офіційний електронній майданчик, який працює із системою Продорро. Цим майданчиком виступає Українська універсальна біржа. Розглянемо детальніше що вони із себе мають.

Тонкощі проведення процедури оцінки в Сумах

Найчастіше в Сумах люди звертаються до незалежних експертів з метою проведенні оцінки нерухомого майна, що було або є в комунальній чи державній власності. Це показник того, що люди опанували систему відкритих торгів, та залюбки користуються можливостями придбання державних будинків. То що ж воно розуміється під нерухомим майном

  • Приміщення під супермаркети, криті ринки, ангари, склади, тощо;
  • Будинки та окремі споруди із будь яким видом призначення;

Оцінку видів такого майна проводять і спеціалісти УУБ. За заявою громадян, відтепер можливо отримати послуги від перевіреного постачальника. Звертатись до спеціалістів з УУБ необхідно у разі:

  • Виявлення необхідності купити або продати нерухоме майно;
  • При заключенні відповідних договорів;
  • При здач майна в оренду;
  • Під час виконання процедури прийому приміщення на баланс підприємства;
  • При необхідності провести оцінку для подач позову до суду;

Процес отримання кваліфікованої послуги в Сумах

Для отримання кваліфікованої послуги, а саме проведення оцінювання нерухомості, треба подати заяву до Української універсальної біржі. Кваліфіковані спеціалісти з відповідною кваліфікацією дуже швидко відреагують на заяву та запустять процес проведення незалежної оцінки. Перед цим краще дізнатися про всі тонкощі процесу кваліфікованої послуги за посиланням https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/otsinka-neruhomosti-u-sumah/.

Робітники УУБ готові відповісти на всі ваші питання прямо по телефону. Надаються консультації з приводу будь-якого юридичного питання, що стосується послуг фірми. Таких підхід характеризує УУБ як націлених на продуктивну співпрацю і не може не викликати в клієнта дуже довірливе відношення.

Радимо звернутись і до інших послуг, які надає сервіс, оскільки їх перелік дуже великий. Якщо ви не знали про існування УУБ, то обов’язково зазирніть на їх офіційний сайт.