Будівельні роботи

Будь-якій людині потрібен теплий будинок і комфорт. Благоустрій дуже важливий. Тому побудувати будинок мрії, який буде надійний і безпечний хоче кожен в будь-якому куточку світу. Але так як натуральний матеріал завжди обходиться набагато дорожче, то дозволити собі його може далеко не кожен. Особливо в тих випадках, коли вибір припав на камінь або цегла, а може і на деревину.

Але часто виникає питання про те, чи можна за невелику вартість отримати хороший комфорт та домашній адже насправді, існує безліч варіантів і це може бути швидко і зовсім не дорого. Просто потрібно розглянути різні можливості, адже всі постійно розвивається і тому різний матеріал проявляється по-різному і більш того, втілення задуманого все частіше стає реальніше завдяки новим сучасним матеріалам, які штучні, але не менш міцні.

Для побудови будь-якої будівлі чи споруди, потрібно застосовувати розчини, де в складі присутній сполучні матеріали (зазвичай, це мінеральні – цемент, вапно, глина або гіпс), вода і пісок. Розчин для будівництва повинен бути міцним і створювати стійкість навантаженням, яку вимірюють в кг / см.

Класифікація будівельних розчини

Від свого складу, будівельні розчини поділяють на кілька класів:

  • нормальні; 
  • худі; 
  • жирні.

В компоненти нормальної розчинної суміші включені: необхідний обсяг сполучного речовини і заповнювача.

Худа розчинна суміш включає більший обсяг заповнювача, завдяки цьому його вважають не зовсім міцним.

Жирна розчинна суміш включає більше сполучного речовини, тому характеризується властивістю розтріскуватися після повного висихання з зовнішньої сторони.

Яким же чином визначають консистенцію і клас розчину?

Встановити жирність і рівень в’язкості розчинної суміші можна, оцінивши інструмент його замісі. Коли це пристосування трохи забруднена, то у вас вийшов худий розчин. Коли ж на ньому прилипли згустки – це нормальний станом розчин. Ну а коли пристосування для змішування повністю загрузла і покрито розчином — ви змішали жирну розчинну суміш. Виконання будівельних робот у вас є можливість замовити у компанії «Каскад Бетон».

Детальніше про склад розчинів

В метою отримання відповідної в’язкості розчину, всі складові матеріали, ретельно проводять крізь спеціальне сито. Якщо потрібно зробити розчин для штукатурного будівництва, застосовують сито з простором осередків 5х5 мм, а для створення розчину грубіше, потрібно сито з осередками 10х10 мм.

Масу з сухих компонентів, наприклад, піску і цементу, просипають пластами 20-30 см, ретельно розмішують за допомогою лопати, далі проводять крізь сито з осередкові простором 3х3 мм.

Зрозуміло, що без головного компонента — води, жоден розчин не буде мати своєї в’язкістю і міцністю. Воду наливають незначними порціями в співвідношенні, яке відповідає рекомендаціям.

Вельми важливо щоб розчинна суміш до моменту нанесення була добре перемішати до однорідної маси. В іншому випадку не виключено, що побудована з його використанням частина будівлі або сам будинок, скоро зруйнується. Купити ви можете будівельні матеріали детальніше в компанії, котра користується великим попитом на ринку.